Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopis DEKOR 1/2007 - vydáno: 23. 10. 2007

Charakteristika časopisu

Vánoční číslo obsahuje více jak 120 tipů na vánoční dárky a dekorace. Naučíme vás péct to nejlepší vánoční cukroví a připravit voňavou dekoraci na slavnostní stůl. Nechybí ani výroba drobných dárků pro vaše děti a přátele.

Rubriky 1/2007

Móda Kosmetika Recepty Vazby Cestování Moderní techniky Ruční práce


Móda

Pletenou i háčkovanou módu budete v našem časopise nacházet pravidelně. Upleťte si s námi pončo, šál nebo třeba jen obal na mobil. Tentokrát pro vás módu připravila firma SCHOELLER, www.fili.cz

Kosmetika

Znáte dobře svého partnera? Podle jeho zájmů a koníčků mu můžete vybrat ten správný parfém! Odpovíme vám také na vaše nejčastější dotazy a samozřejmě představíme letošní voňavé novinky.

Recepty

Všechny recepty pro naše čtenářky připravila paní Jarmila Mandžuková, autorka několika knih, která rovněž spolupracuje i s jinými časopisy. Její recepty patří mezi nejoblíbenější a také nejchutnější – jak můžete i letos vyzkoušet. Ve vánočním čísle najdete kromě báječného cukroví, také recepty na přípravu vánoční ryby – pstruha, halibuta, lososa a krevet. Úplnou perličkou jsou její recepty z fíků – můžete tak ochutnat sladké i slané specialitky z exotického ovoce.

Vazby

Květinové nebo ovocné vazby patří mezi dekorace bytu, tudíž mají své místo i u nás v DEKORU. Poradíme vám, jaké rostlinky se k sobě hodí, co jim sluší a jak dlouho vám budou dělat radost. Tentokrát jsme sáhli po pomerančích, které k vánočním svátkům patří.

Cestování

Vánoční trhy v Evropě jsou lákadlem pro turisty z celého světa. Podívejte se s námi tentokrát do Norimberka a ochutnejte místní specialitky. Poradíme vám, jaký suvenýr si máte zakoupit a jaké vánoční dárky udělají radost.

Moderní techniky

Dekorování nebo-li zdobení je hlavní součástí našeho časopisu. Připravili jsme pro vás 100 stran dekorací a nápadů a pevně doufáme, že si určitě vyberete. Drobné ruční práce budete u nás nacházet pravidelně, takže pokud jste milovníky křížkového či lineárního vyšívání, nenechte si ujít ani naše další čísla. Nejrychlejší a nejkrásnější dekorování je ovšem textilem – začněte s námi šít, nakupovat stuhy a krajky, moderní barvy nebo jen malovat, vystřihovat a nalepovat. Spolupracujeme s externisty, kteří rozumí svému oboru a vy se tak můžete podívat spolu s námi pod pokličku jejich domácí kuchyně – vyšívání, malování, šití apod.

Ruční práce

Pravidelně se budete u nás setkávat s klasickou výšivkou. Tentokrát představíme křížkové vyšívání, které patří mezi nejoblíbenější. Již nyní pro vás chystáme i jiné druhy výšivek, které naleznete v jarním čísle. Těšit se můžete na řetízkový steh, hardanger nebo ažuru.